Firmamız Hakkında

Alaşehir TV İnternet Hizmetleri olarak yazılım ve tasarım dünyasının gereksinimlerini yaratıcılıkla buluşturan ve bunu yaparken her müşterisinin dijital vitrinini yukarı taşıyan bir ekibiz. 14 yıllık deneyimimizin verdiği güçle sektörün dinamiklerini yakından takip ediyor ve her projede tüm yeteneklerimizi sonuna kadar kullanıyoruz.

Sadece yazılım sürecinde değil sonraki süreçlerde de hep yanınızdayız. Yazılımınızın ya da web sitenizin güncellenmesinin tamamlanmasının ardından gerekli testlerimizi tamamlarız ve sorunsuz çalışan sistemi sizlere teslim ettikten sonra da tüm ihtiyaçlarınızda yanınızda oluruz.

Yazılım desteğinin yanı sıra çalıştığımız kurumsal firmalara partner şirketimiz  aracılığıyla kartvizit, katalog tasarımı, katalog, broşür gibi kurumsal kimlik ile ilgili hizmetler de sunmaktayız. Dijital dünyaya yatırım yapmak isterseniz, sosyal medya hesap yönetimi, reklam yönetimi, moderasyon, e-mail pazarlama gibi dijital dünyanın ihtiyaç duyduğu her alanda arzu ettiğiniz hizmete bizimle ulaşabilirsiniz.

Farkımızı çok kolay anlayacaksınız ve mutlu paydaşlarımız arasına katılacaksınız. Daha önce bir yazılım firması ile çalışmadıysanız şirketinizi birlikte büyütebilmek için heyecanla telefonunuzu ya da mailinizi bekliyoruz.

Tüm Yazılım ve Web Tasarım ihtiyaçlarınızda yanınızda olmaya hazırız, talebinizi paylaşın ve Alaşehir TV İnternet Hizmetleri ile iş birliğinin tadını çıkarmaya başlayın!

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.