İnsansız Hava Aracı (İHA) Drone Çekimi

İNSANSIZ HAVA ARACI (İHA) DRONE ÇEKİMİ

Firmanıza özel tanıtım filmleri çekip sosyal medyada yayınlıyoruz.Binlerce kişi tarafından izlenecek olan tanıtım reklam filmlerinizi Prof. ekibimiz ve ekipmanlarımız ile çekiyoruz.Drone ile de havadan çekimlerle videolarınıza renk katıyoruz.Ayrıca özel günlerinizde Drone ile çekim yaparak sizlere özel fotoğraflar ve videolar sunuyoruz.(Düğün Sünnet vb)

Açık havada gerçekleştirmeyi düşündüğünüz bir kır düğününde ya da sünnet organizasyonunda yani dış mekanda gerçekleşen tüm organizasyon ve etkinliklerinizde sınırları zorlamak istediğinizde de bizi tercih edebilirsiniz.

Gelinin damat ve ailesi tarafından evinden alınması, ardından düğün alanına gidilmesi vb. tüm dış mekan çekimlerinde kullanılan bu cihazlar; düğün hikayesi konseptinde yalnızca size özel kurgulanmış, film tadında bir videonun da havadan çekilebilmesine öncülük ediyor.

Düğün dış mekan fotoğrafları, düğün organizasyon ve düğün hikayesi kapsamındaki tüm anlarınız; yüksek teknolojili cihazlarımız sayesinde saniyesi saniyesine kayıt altına alınıyor.

Sizlere de düğün videolarınızı eşinizle birlikte keyifle izlemek, hava araçlarımızla çektiğimiz kaliteli fotoğrafları düğün albümünüzde saklamak kalıyor.

Dış mekan sünnet, düğün, nişan vb. tüm özel günlerinizde drone çekim hizmeti almak istediğinizde ajansımızı arayabilirsiniz.

0544 729 36 73 - Alaşehir Tv İnternet Hizmetleri

DRONE ÇEKİMİ İÇİN RANDEVU VE FİYAT ALINIZ : 0544 729 36 73 - VOLKAN EREL

İndirim, duyuru ve kampanyalardan haberdar ol.